Cigman

Kas yra USP EP?

USP- Jungtinių valstijų farmakopėja, EP - Europos farmakopėjos.

USP yra oficialus privalomų standartų ir nuostatų rinkinys, normuojantis veikliųjų vaistinių medžiagų kokybę. Jį apima cheminių medžiagų aprašymai, sudėties nustatymo tyrimai ir grynumo tyrimai, skirti apibūdinti veikliąsias medžiagas. USP pateikia visų pagrindinių cheminių medžiagų, vartojamų Europoje kokybės standartus, kuriuos nustato FDA. Ši institucija taip pat reguliuoja, visus veiksmus, susijusius su cheminių medžiagų gamyba, ženklinimu ir prekyba.

Kai jūs perkate USP standarto medžiagas, jūs esate tikri dėl 3 dalykų:

1. Produktas buvo pagamintas pagal specialius nurodymus, išvardytus USP monografijoje.

2. Gamintojas yra registruotas ir licencijuotas FDA, o gaminys buvo patvirtintas FDA (įskaitant ženklinimą / reklaminę medžiagą) laikantis USP nurodymų.

3. Produktas buvo pagamintas, FDA patvirtintose patalpose, naudojant GMF (dabartinė geros gamybos praktika), kuri yra griežta, siekiant užtikrinti mažesnį kiekį variacijų tarp skirtingų produkto partijų .
 

Nikotinas yra nuodai!
Kiekvienas rūkantis žmogus žino, kad pakeitus paprastas cigaretes į elektronines cigaretes, jis išgelbės savo ir aplinkinių gyvybes. Elektroninė cigaretė yra tikriausiai geriausias šio šimtmečio išradimas. Tačiau šio gyvybės serumo veiklioji medžiaga koncentruota yra labai pavojinga ir jeigu nebus elgiamasi su ja atsargiai ji gali būti mirtina. Prieš bandant pasidaryti savo e-skysčių rekomenduojama susipažinti su šios medžiagos vartojimu. Jei turite vaikų arba naminių gyvūnų skysti laikyti tokioje vietoje, kur jie negali pasiekti. Laikymas ant šaldytuvo viršaus nėra tinkama vieta. Bet kuris 2-3 metų vaikas su minimaliais laipiojimo įgūdžiais jį pasieks. Geriau užrakinkite!
NEBANDYKITE vartoti didelės koncentracijos nikotino skysčio. Skystis yra skiedimui!
Jei gryno nikotino pateks ant jūsų kūno, jis gali sukelti sunkią ligą arba galite apakti jeigu jo pateks į akis.
Nepamirškit, pipečių / švirkštų ir kitų priemonių, kurias naudojate maišymui. Nikotino likučių ant šių priemonių tikriausiai yra pakankamai bent jau susargdinti mažą vaiką ar augintinį.
Jei atsitiktų taip, kad grynas nikotino skystis pateks ant jūsų odos, nedelsiant kruopščiai nuplaukite pažeistą vietą. Negalima laukti, kol baigsite maišymą. Jei užkris ant drabužių, nedelsiant nusirengti ir juos išplauti. Naudokitės sveiku protu.

 

Kiekvienas skonis turi 18 mg, 12mg ir 6mg stiprumus, kurie nurodo kiek nikotino yra e-skysčio sudėtyje.

Miligramas rodo koncentraciją mililitre.

Pavyzdys: 10ml buteliukas, kuriame yra 18 mg skystos priemonės, rodo kad kiekvienas mililitras buteliuke turi 0.018mg nikotino. 10ml buteliukas, kuriame yra 18 mg e-skysčio iš viso turi 0.18mg nikotino.

 

Kas yra PG ir VG?

PG arba VG yra pagrindinė visų e-skysčių sudedamoji dalis. PG yra propilenglikolis, VG reiškia augalinis glicerinas.

PG yra beskonis ir neturi jokio saldumo.

VG yra saldus ir tirštesnis, todėl gamina daugiau garų nei PG.

 

Perskaityti prieš pradedant e-skysčio naudojimą!

Svetainės kūrėjai ir administracija neprisiima jokių įsipareigojimų dėl svetainėje pateiktos medžiagos.

''Cigman'' negali būti laikomi atsakingi už asmenis susižalojusius, sužalojusius kitus ar net žuvusius dėl netinkamo prekių naudojimo-vartojimo ar informacijos, pateiktos šioje svetainėje.

Kai kurie vartotojai pasirenka prisitaikyti ingredientus dažniausiai randamus e-skystyje ir pasidaryti naujas šio skysčio atmainas. Planuojantis atlikti šį procesą turi atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

* Nikotinas yra labai nuodinga medžiaga. Jo išskyrimas iš e-skysčio, laikymas ir naudojimas kelia didelį pavojų vartotojui ir visiems, kurie turi kontaktą su juo.

* Niekada neleiskite nikotinui liestis su oda arba susikaupti patalpoje. Visada dėvėkite tinkamus apsauginius drabužius ir gerai vėdinkite darbo patalpas.

* Ypatingos atsargumo priemonės visada turi būti taikomos nikotino naudojimui, ypač jei netoliese yra vaikai, nes gryno nikotino lašas, kuris ilgalaikiam rūkaliui gali sukelti pykinimą, vaikui gali būti mirtinas.

Visi įrankiai užteršti gryninant nikotiną arba naudojami e-skysčio maišymui turi būti išvalyti arba atitinkamai šalinami. Su jais elgiamasi, kaip su nuodingomis atliekomis – izoliuoti nuo išorinės aplinkos, nepalikti be priežiūros arba nesaugioje vietoje. Prieš bandant e-skysčio gaminimąsi susisiekti su savo vietine valdžios institucija, ir remtis jos nustatytomis pavojingų atliekų šalinimo nuostatomis.

* E-skystis ir visos medžiagos, naudojamos jų gamybai turi būti laikomi saugiai: toli nuo vaikų ir gyvūnų, vaikams nepasiekiamose vietose.

* Reikia imtis tinkamų priešgaisrinių atsargumo priemonių. E-skystyje yra daug labai degių ingredientų, kaip ir daugelis nikotino gryninimui naudojamų medžiagų.

Net jei vykdysite šiuos nurodymus jūsų saugumas nėra garantuotas.

Mes griežtai rekomenduojame ne gryninti nikotino iš e-skysčių.

 

Kuo pavojingos originalių e-skysčių klastotės?

Lentelėja pateikiama galima rizika, susijusi su įsigijimu abejotinos kokybės e-skysčio be аiškіų ženklinimų ant pakuotės ar klastočių pagamintų prisidengiant Dekang ir kitais gamintojų ženklais.

E-skystis abejotinos kokybės ar suklastotas, gali savyje turėti:

 

Kokia yra rizika?

 

Originaliame skystyje Dekang

 

Nikotino kiekį kuris neatitinka ant pakuotės deklaruojamo kiekio.

 

Toksikologinis organizmo apnuodijimas.

 

Griežta dozavimo kontrolės sistema aprūpinta modernia įranga ir kvalifikuotais darbuotojais.


 

 

Neapdorotas nikotinas yra nuodas. Nikotinas aktyvioji medžiaga. E-skysčio gamyba namų sąlygomis, gali turėti įtakos nepageidajamų cheminių junginių atsiradimui.

 

Toksikologinis organizmo apnuodijimas, alerginės reakcijos ir netgi mirtis.

 

Tik laboratorinėmis sąlygomis išgrynintas nikotinas.

 

Techninis arba žemos kokybės propilenoglikolis (PG)

 

Degeneraciniai procesai inkstų, kepenų, kraujagyslių, centrinės nervų sistemos ir taip pat alerginės organizmo reakcijos.

 

Tik aukštos kokybės propileno glikolis, gamintojo Dow Chemical (JAV).

 

Techninis neapdorotas glicerolis (VG)

 

Sugedę elektroninių cigarečių kaitikliai. Toksikologinis organizmo apnuodijimas

 

Tikimybės nėra.

 

Pigūs dirbtiniai aromatizatoriai.

 

Alergija ir priepuolinis kosulys, alerginės reakcijos.


 

 

Tik naturalūs, žmogaus organizmui nepavojingi augalų ekstraktai, pagal tarptautinį sertifikavimą

.

Prastos kokybės plastikas e-skysčio laikymui skirtuose buteliukuose, reaguoja su propilenglikoliu ir gliceroliu, reakcijos metu formuojasi nepageidaujamos cheminės medžiagos.

 

Alerginės reakcijos organizme. Skystis įgauna plastiko skonį.

 

Gamyboje naudojamas plastikas ''PET", kuris yra laikomas saugiausių pasaulyje, atsparus propilenglikoliui ir gliceroliui.