Cigman

Nemesis (Plienas) Hcigar

Nemesis (Plienas) Hcigar

11.80€ 29.50€
 • Prekės kodas: nemss
 • Ar turime: Išparduota

Šis neįtikėtinas mechaninis „modas“ visiškai pateisina savo gerą vardą – pasirenkite galiausiai mėgautistokiu mechaniniu „modu“, kokio daugiau niekas neturi!


 

Ant pagrindinio šio Nemesis „modo“ nerūdijančio plieno korpuso vamzdelio rasite su lazeriu išgraviruotą žymųjį Nemesis logotipą.


 

Kartu su šiuo Nemesis „modu“ gausite 3 papildomus baterijos vamzdelio ilgintuvus – kad be vargo galėtumėte reguliuoti savo „modo“ ilgį ir naudoti skirtingų dydžių baterijas be būtinybės pirkti papildomas įrenginio dalis, kurios tiktų Jūsų Nemesis „modui“. Papildomi nerūdijančio plieno Nemesis „modo“ vamzdeliai leis Jums naudoti visas tris baterijas – 18350, 18490 ir 18650. Kartu su Nemesis „modu“ gausite ir 18350 baterijos vamzdelį. Tad norėdami pakeisti bateriją ir „modo“ ilgį į 18490 ar 18650, paprasčiausiai įdėkite vieną iš rinkinyje pateikiamų baterijos ilgintuvų, ir naudokitės modifikuotu įrenginiu į valias!


 

Aktyvavimo mygtukas yra įrenginio apačioje, jį galima reguliuoti suveržiant užrakinimo žiedelį. Viršutinio dangtelio žiedelis leis reguliuoti oro srovę – o juk būtent tai ir yra vienas svarbiausių mechaninio „modo“ bruožų.


 

O dabar teliko pasakyti, kad PAČIĄ geriausią šio įrenginio charakteristiką palikome pabaigai...

Geriausias, geriausių geriausias, puikiausias, nuostabus ir įstabus, fenomenalus, iš proto varantis, išskirtinai įspūdingas ir priversiantis Jus plačiai išsižioti jo bruožas arba geriausia ypatybė, kokią tik gali turėti bet koks mechaninis „modas“ – Nemesis „modas“ turi apatinį mygtuką SU REGULIUOJAMA POZICIJA! Ši charakteristika Nemesis „modą“ paverčia ne tik itin universaliu, bet apskritai unikaliausiu iki šiol sukurtu šios klasės produktu.


 

Neturite laiko skaityti viršuje pateikto aprašymo? Ne problema – čia trumpai pateikiame Jums svarbiausias Nemesis „modo“ savybes

 • Nerūdijančio plieno korpusas

 • Nėra srovės plokštės (taip, tai iš tiesų mechaninis „modas“)

 • Lazeriu ant nerūdijančio korpuso plieno išgraviruotas logotipas ir serijos numeris

 • Pasidabruotas uždegimo kontaktas

 • Reguliuojamas pasidabruotas kontaktas su kaitiklio jungtimi

 • Apatinis uždegimo mygtukas su užrakinimo funkcija

 • Oro srovės tekėjimą reguliuojantis žiedelis

 • 3 nerūdijančio plieno Nemesis vamzdeliai 18350, 18490 ir 18650 baterijoms

 • 510 kaitiklio jungtis

 • HCigar dėžutė


 

Bendrojo pobūdžio patarimai

 • Į įrenginį visuomet pirma dėkite pliusinę baterijos pusę! Jei Jūsų „modas“ padėtas tiesiog ant stalo, pliusinė baterijos pusė bus atsukta į viršų, o minusinė baterijos pusė – į apačioje esantį mygtuką (kaip ir su kiekvienu kitu „modu“, netaisyklingai įdėję bateriją, jį galite sugadinti).

 • Visuomet naudokite tik žinomų ir patikimų gamintojų baterijas, tokias kaip AW. Nepaisydami šio patarimo, rizikuojate sukelti sprogimą ar kitaip nepataisomai sugadinti savo įrenginį. Jei Jūsų „modas“ neveikia ir Jūs nenaudojate AW firmos pagamintų baterijų – tai greičiausiai ir yra šio neveikimo priežastis!

 • Prieš naudojantis Nemesis „modu“, siūlome gerai išvalyti kontaktines dalis, uždegimo kaištuką, vamzdelių sriegius, taip pat visų vamzdelių vidų. Norėdami išvalyti, tiesiog nuimkite kontaktinį užsukimą nuo „modo“ ir su mikropluošto rankšluosčiu bei alkoholiniu valikliu stropiai išvalykite kontakta, vamzdelių sriegius, taip pat visų vamzdelių vidų. Tai atlikti reikia norint iš įrenginio išvalyti gamybos proceso metu jame likusią alyvą, kuri priešingu atveju pablogins įrenginio funkcionavimą, tai yra – sumažinsi jo varžą ir įtampą.


 

Taip pat atkreipkite dėmesį


 

 • Šis Nemesis „modas“ yra 1:1 klonas, o ne 1:10 Klonas. Tai yra tikroji tiksli Nemesis „modo“ kopija ir geriausia, ką galite įsigyti už pinigus. Laikydami rankoje, naudodamiesi, išrinkdami ir vėl surinkdami tikrąją ir šią – klonuotą – jo versiją Jūs tikrąja šio žodžio prasme nejusite jokio išvaizdos ar veikimo skirtumo! Kiekviena įrenginio detalytė ir tiksli jos vieta pačiame „mode“ buvo kruopščiai ir tiksliai išmatuota – viskas tiksliai kaip ir tikrajame Nemesis „mode“. Net jeigu Jūs jau ir naudojotės tikruoju Nemesis „modu“, bet nutiktų taip, kad pas mus išmėgintumėte šį kloną, 50 proc. tikimybė, kad pasirinktumėte būtent šį kloną, kadangi, kaip jau minėjome, tarp jų nėra nė menkiausio skirtumo. Jūs netgi galėtumėt pasipuikuoti savo „modu“ rūkydami su draugais, turinčiais tikrąjį Nemesis „modą“ – niekas niekuomet neįžvelgs net menkiausio skirtumo tarp jų. Jis tikrai toks geras! Priežastis, dėl kurios siūlome kloną, o ne originalųjį „modą“, yra ta, jog vidutinis vartotojas tiesiog negali sau leisti tiek permokėti už tikrąjį Nemesis „modą“. Atsižvelgiant į jo kainą, originalą reikėtų naudoti daugelį, iš tiesų – daugelį metų! Kas galiausiai taip pat galėtų pabosti...

 

Užsakymus, kurių suma didesnė nei 50 Lt, visoje Lietuvoje pristatome nemokamai.

 

Prekė sertifikuota, atitinkanti visus kokybės reikalavimus.

 

Mes norime, kad jūs būtumėte patenkinti dėl kiekvieno produkto, kurį mes parduodame. Prašome susisiekti su mumis, jei turite kokių nors klausimų, susijusių su bet kokiu mūsų siūlomu produktu.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Nemesis (Plienas) Hcigar