Cigman

Atsiskaitymas už prekes

 1. Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje cigman.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu Lietuvos pašto skyriuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste.

  1. Grynaisiais pinigais atsiėmimo metu Lietuvos pašto skyriuose

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, bet Jūsų nurodytame Lietuvos pašto skyriuje kur ir bus pristatytos jūsų prekės. Už prekes Lietuvos pašto skyriuje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

Dėmesio: Ši apmokejimo galimybė papildomai kainuoja 10lt.

  1. Grynaisiais pinigais pristatymo metu Lietuvos pašto kurjerių tarnybos darbuotojui

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, bet prekių pristatymo metu. prekes Jūsų adresu pristačiusiam kurjeriui

Dėmesio: Ši apmokejimo galimybė papildomai kainuoja 10lt. Būtina turėti tikslią užsakymo sumą kurią turėsite sumokėti prekes Jūsų adresu pristačiusiam kurjeriui. Ši atsiskaitymo galimybė taikoma tik pasirinkusiems prekių pristatyma per kurjerių tarnyba.

 

Banko pavedimu

Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą banko pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite informuoti kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Su šia informacija Jums taip pat bus išsiųstas elektroninis laiškas.

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.

Jei pavedimą darysite iš DNB banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, Jūsų pavedimą iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.

Jeigu užsakymas neapmokamas per kelias darbo dienas, tuomet jis panaikinamas.


 

Sąskaitos rekvizitai:

 • Sąskaitos Savininkas: Marius Darčianovas

 • Sąskaitos Numeris: LT544010042501490215

 • Banko Kodas: 40100

 • Banko Pavadinimas: AB DNB bankas


 

Informacija tarptautiniams pervedimams:

 • IBAN: LT544010042501490215

 • BIC: AGBLLT2X


Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį.
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.